Search in the website:

Viktor Martini & Frank Master

Viktor Martini & Frank Master

Viktor Martini & Frank Master

Biography

Ulusal sahnede birkaç yıldır aktif olan Viktor Martini & Frank Master, birkaç yerel klüpte ikamet etmekten ziyade sanatçı olarak özel konuk DJ performansı sergiliyor ve izleyicilerinden daha yüksek ve daha yüksek ses yoğunluklarına ve güçlü enerji patlamalarına erişiyor.

Bir zamanlar avant-garde ses frekanslarına her zaman uyumlu olması için büyük bir merak uyandıran Frank Master, çeşitli müzik türlerini çizer ve geometrik anahtarda ve yaratıcı olarak bir dizi seçkin müzik seti sunar; bu, birçok müzik türü üzerine yoğunlaşır ve dj setlerini karakterize eder, çeşitli vesileler yoğun ve münhasır.

Sürekli sanatsal gerginlikte, dancefloor’u yerinde ve dikkatli bir şekilde bulanıklaştırır ve yönetir ve böylece geçmişin yankıları ve hatırlatıcıları ve beklenmeyen çarpıklıklar ile ani yükseliş olana kadar atımları yavaşlatıp hızlandırmayı başarır.

Aynı zamanda üretim şirketlerinin inşası ile uğraşan Frank Master, resmi sanatçılar ADE – Amsterdam Dance Event’in yanı sıra dünyadaki en büyük uluslararası ağlardan birinin DJ’si arasında yer aldı.

İbiza Canlı Radyo ve Beyaz FM (İspanya), Radyo DJsline (Almanya), Radyo Deep Ses (Türkiye) ve Madzone Generation (İtalya) gibi farklı radyoda yerleşik bir DJ olan şu anda havada ve konuk olarak performans gösterdi. (Son İbisiza, iki resmi parti için ADE – Amsterdam Dance Event, Londra, vb.) Çeşitli klüplerde ve ayrıca CHORUS’da ve OS Kulübü’nde ve Valencia’da Roma’da ikamet eden DJ (İtalya) (İspanya) MYA’da, birkaç ayda, özel müzikal akşamlarının seçimi ve programlanmasına verilen son derece uluslararası eğim sayesinde bu kulüpler, kulüp kültürü sahnesinde özel bir referans noktası olarak ortaya çıkıyor.