Search in the website:

Mari Ferrari

Mari Ferrari

Biography

Mari Ferrari (Maria Roganova)

2007’de başlayacak. Dünyada 50’den fazla ülkede geziye çıktı ve ünlüler tarafından düzenlenen önemli etkinliklerde özel bir konuk oldu:

FASHION TV İspanya Sensation White.,

HED KANDI Festivali Miami.,

Resmi Dj Rusya’da EUROVISION.,

VIP BELÇIKA YAT Cannes – Dj Mari Ferrari – Moda Smet / Ed Hardy, Christian Audigier göstermektedir.

DJ konuk FORMULA ONE Dubai.

Bruxelles Yarış ve Moda TV partisi için (SPA Italia)

HAVUZ PLAJ GRAND AÇILIŞ Mari Ferrari CARL COX, DAVID VENDTTA, JOACHIM GARRAUD, SARAH ANA., Vb.

Basın: PLAY BOY FRANCE., PLAYBOY USA., FHM FRANSA., FHM ASIA

Amerika’da (Las Vegas, Los Angeles, Dallas, Miami, Honduras, Brezilya vb.), Avrupa’da (İsviçre, Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz, Finlandiya) benzer ülkelerden bahsederken, dünyanın her yanından yoğun geziye başladığında 07’de geri yola başlıyordu. , İtalya, İzlanda, vb.), Asya ve Orta Doğu (Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya, Singapur, Endonezya, Tayland, Vietnam, Türkiye, vb.).

Mari Ferrari günümüzde San Tropez, Papagayo, VIP odasındaki prestijli kuruluşlarla ve üreticilerle çalışıyor. Onun cazibesinin yanı sıra, bu yetenekli DJ, güvertedeki becerileri için kulüp hayatının dünyasında kesinlikle bilinir, sayılır ve sevilir. Zaten tüm dünyada binlerce hayranını cezbetmiş ve şöhreti her zaman yükselmeye devam ediyor.

Jessen Voorn, Daniel Bovie ve Roy Rox, Denis Horvat, Martin Shape, Arbre’den remixleri olan ‘REACH OUT’ [Gramma Rec] ‘i, A. Reeves’le yaptığı ilk İşbirliği’nden başlayarak, bir üretici olarak 2011 Mari için kutsanmış bir yıl oldu. Blass … çok sayıda insan dünyanın en iyi DJ’lerinden çalınan ve şarkılan bu yana çok az insan bunu duyamayan bir canavar pisti ve prestijli Clubstar Records’taki ‘Plastic Funk’ tarafından derlenen son sözü geçen çok sayıda derlemeye dahil edildi. Modal, dijital birinin yanında Vinyl’da piyasaya sürülecek olan ‘Breathin U’ [Bitten Records] ‘ı ve Deba Montana için’ BU GİBİ NE GERÇEK ‘adlı bir remix, bu yaz tatlandırmak için güzel ilerici bir melodi yaptı. Bu yıl Orada üç sıcak dans şarkısı olan Deepside Deejays (Romanya) ile işbirliği içinde “We Are Young”, “Ben BT Yapmak İstiyorum” Feat. Dhany (İtalya) – Dans sahnesinin en iyi beyaz soul seslerinden biri ve BazzTard Feat TarNi (Rusya)

Mari Ferrari bir DJ olarak, seti ile insanları sıçrama ve kulübün gözyaşı dökme yeteneklerine sahiptir. Müziği DJ Mari Ferrari’nin yanı sıra şık.

Bugün Mari Ferrari, kariyerinde kesinlikle yeni bir bölüm açıyor: Çarpıcı bir stil, yeni anlatımlı parçalar ve videolar.

 

Videos

Booking

Agency http://www.mariferrari.com