David Guetta & Justin Bieber işbirliği mega hit “2U” için Senfonik dokunuş !

Elektronik müziğin Fransız Megastar’ı DJ & Prodüktör David Guetta’nın, bir diğer Megastar Justin Bieber ile kaydettiği hit 2U için Senfonik versiyon geldi.

İkonik ismin geçtiğimiz aylarda yayınlanan parçası 2U, hala dans listelerindeki yüsek enerjisi ile üst sıralarda yer alırken, ilk yayınlanan ve Victoria Secrets meleklerinin dudak senkronizasyonu ile yayınlanan videosu Youtube’da 260 milyon kez izlenmişti. buna ek olarak başarılı hitin 400 milyon stream ve 500 milyon download ayısı bulunuyor.

Parça’nın bir çok remixi yaplmış ve geçtiğimiz günlerde de resmi videosu yayınlanmıştı. 2017 yılının en çarpıcı hitlerinden biri olan 2U bu kez sanfonik versiyonu ile bizi daha derin ve sakin yolculuğa çıkarıyor. Bieber’ın parlak vokali, piano akorları ile birleşirken, arka plandaki atmosferik orkestra sıcaklığı romantik pop esintileri ile buluşuyor.

Müthiş parça 78 ülkede 1 numara olurken, Guetta’nın usta dokunuşları bir kez daha elektronik müzik severler ile buluşuyor. Bu ay ADE için hazırlanan başarılı isim, 2018 Ocak ayında arena turnesine başlayacak olan Guetta, Dünya’nın en iyi isimleri arasında olma özelliğini sürdürüyor.