Güzel şarkıcı Demi Lovato geçtiğimiz günlerde Mamamia ile yaptığı röpörtajda arkadaşlarından bahsetti.

24 yaşındaki yıldız öncesinde hep erkek arkadaşları olduğunu ve kadın arkadaş edinmesinin hayatında nasıl büyük bir fark yarattığını açıkladı:

İç çevremde etrafım hep erkeklerle çevriliydi. Grubumda herkes erkekti, tur yaptığım kişiler erkekti, tur menajerim erkekti ve hep böyleydi. Neden kızlarla anlaşamadığımı değerlendirdim ve… Hiç güvendiğim bir kız arkadaşım yoktu.  Etrafımdan kadın arkadaşlar edinmek gerçekten hayatımda büyük bir fark yarattı. Şirineyle bağ kurabiiyorum çünkü ben de küçük bir toplulukta tek kadındım. Hayatımda değişiklikler yapmak zorunda kaldım. Bunun için minnettarım.

Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato ya da bilinen sahne adıyla Demi Lovato (d. 20 Ağustos 1992),ABD’li şarkıcı, oyuncu, model, hayırsever ve şarkı sözü yazarı.2 yaşında iken annesi ve babası boşandı. Dallas ve Madison adında 2 kız kardeşi var. Çocuk oyuncu olarak ilk kez Barney ve Arkadaşları’nda rol aldı. 2008’de Rock Kampı adlı televizyon filminin başrolünde yer alarak ünlendi. Aynı yıl Hollywood Records ile sözleşme imzaladı ve ilk stüdyo albümü Don’t Forget‘i Eylül 2008’de yayımladı. İlk haftasında 89.000 kopya satan albüm, Billboard 200 listesine iki numaradan girdi. Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği (RIAA) tarafından 530.000 kopyadan fazla satış nedeniyle altın sertifika ile ödüllendirildi. 2009’da Lovato, kendi televizyon dizisi Sonny’nin Yıldızı‘nda rol almaya başladı. Temmuz’da yayımladığı ikinci albümü Here We Go Again, 108.000 kopya satarak Lovato’nun ABD’de Billboard 200 listesine bir numaradan giren ilk albümü oldu. Albümle aynı adlı single da Billboard Hot 100 listesinde 15. sıraya kadar yükselerek şarkıcının ilk 20’ye giren ilk şarkısı oldu. 2014 yılında DEMI albümünü çıkarttı. 2015 yılı da ise yeni albümü olan Confident’ı yayınladı. Confident albümü Brezilya’da 24 saatten kısa bir sürede platin sertifika alan tek albüm oldu. Ayrıca albümde yer alan ‘Cool For The Summer’ şarkısı hala daha 2015’de Amerika’nın iTunes’unda zirveye en hızlı yerleşen şarkı olma rekoruna sahip.