menu Home

Roger Sanchez @ Ankara Show

Ankara / 5 Mayıs 2017

Event details

Date: 5 Mayıs 2017
Address: Anadolu Hotel Downtown Convention Center Ankara

The event

Parti ikonu olarak anılan Roger Sanchez, yoğun ilgi üzerine 5 Mayıs gecesi Anadolu Hotel Downtown Convention Center’da sizlerle olacak.

Başta Amerika ve Avrupa olmak üzere dünya dans müzik sahnelerinde 80’lerden günümüze kadar kariyerinin en tepesinde kalmayı başaran, çıkardığı tüm albümleriyle eğlencenin kalbi İbiza ve dünyanın en önemli klüplerini fırtına gibi kasıp kavuran party ikonu Grammy ödüllü Dj / Prodüktör Roger Sanchez yoğun ilgi üzerine 5 Mayıs gecesi B&F partileri kapsamında Anadolu Hotel Downtown Convention Center ile ilk kez Ankara’da. David Vendetta, Inna, Eva Simons, Shantel gibi dans müziğinin efsane isimlerini ülkemizdeki hayranlarıyla buluşturan B&F bu kez de super star Roger Sanchez’i Dj kabininde konuk ederek parti ateşini şehirde canlı tutmaya devam ediyor.

Roger Sanchez’e host edecek isimler ise elektronik müziğin Türkiye’deki duayenlerinden Dj Sertaç Kaya ve ülkemizin son dönemdeki en iyi dj’lerinden Anıl Kayahan olacak.

Sınırlı sayıda biletin satışa sunulacağı bol müzik,bol dans ve bol eğlenceli bu gecede yerinizi mutlaka şimdiden ayırtın.

Roger Sanchez

Roger Sanchez (d. 1 Haziran 1967, Queens, New York), bilinen adlarıyla Roger S. ve The S Man, Grammy ödüllü Amerikalı house DJ’i.

Avrupa’da ve dünya listelerinde hit olmuş birçok şarkısı bulunan Sanchez, 28 Ekim 2009’da DJ Magazine‘in DJ anketinde altmışıncı sırada yer aldı.

Biyografi

Roger Sanchez, Dominik Cumhuriyeti göçmeni Angela Almonte ve Hugo Rene Sanchez’in iki oğlundan büyüğü olarak dünyaya geldi. New York City’de High School of Art and Design’dan mezun oldu ve Pratt Institute’a girdi. Burada mimarlık eğitimi gören Sanchez, babasının da tavsiyesiyle eğitimine ara verdi ve DJ’liğe başladı. New York’un en büyük kulüplerinde çalmaya başladı ve sonradan ünü dünyaya yayıldı. New Yorklu house DJ’leri David Morales ve Danny Tenaglia ile birlikte Avrupa partilerinde ve özellikle İbiza adasında bir simge hâline geldi. Hazcı yaşam tarzıyla bilinen Sanchez, 2000’den bu yana her yaz İbiza’da çalmaktadır. • cover play_circle_filled

  Radyo Beykent
  Beykent'in İncisi !

 • cover play_circle_filled

  Riddim Club – İstanbul (Canlı)
  Riddim Club - İstanbul'dan %100 Canlı !

 • cover play_circle_filled

  Club Masquerade – İstanbul (Canlı)
  Club Masquerade - İstanbul'dan %100 Canlı !

 • cover play_circle_filled

  Tren Club – Trabzon (Canlı)
  Tren Club - Trabzon'dan %100 Canlı !

 • cover play_circle_filled

  Club Inferno – Bursa (Canlı)
  Club Inferno - Bursa'dan %100 Canlı !

 • cover play_circle_filled

  Club Inferno – Konya (Canlı)
  Club Inferno - Konya'dan %100 Canlı !

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play