Madame Tussauds İstanbul hayranlarıyla birlikte popun genç yıldızı Justin Bieber’ın doğum gününü kutladı ! Belieber’lar ünlü şarkıcıyla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Youtube videosu ağızdan ağıza yayılarak 100 milyon izlenme rakamına ulaşan ve tüm dünyada özellikle milyonlarca genç kızın hayranlığını kazanan JustinBieber’ın 23’üncü doğum günü hayranlarıyla birlikte Madame Tussauds İstanbul’da kutlandı. Justin Bieber maskesi takan hayranları Madame Tussauds’da genç yıldızın doğum günü olan 1 Mart’ta, kendi şarkıları eşliğinde dans edip, pasta keserek kutladılar. Benzerlerinden farklı olarak şarkıcınınbalmumu figürüne dokunabilmenin ve rahatlıkla birlikte fotoğraf çektirebilmenin keyfini çıkaran “belieber”lar merkezde keyifli anlar yaşadı.

En çok ilgi gören figürlerden biri

Geçtiğmiz Kasım ayında ziyaretçilerine kapılarını açan Madame Tussauds İstanbul’da sergilenen; spor, tarih, müzik, sinema alanının 60’a yakın ismi arasında en çok ilgi gören figürlerden biri Justin Bieber’ınki oldu. Özellikle genç kızlar, figür ile birlikte fotoğraf çektirmek ve ona sarılmak için birbiriyle yarıştı. Vücudunda taşıdığı farklı dövmeleri ile de tanınan Justin Bieber’a merkezi ziyaret eden hayranları o kadar çok sarılıyor ve öpüyor ki genç yıldızın figürünün dövmeleri Madame Tussauds’nun bu konuda özel eğitim almış uzmanları tarafından sık sık yenileniyor.

DJ TV ONLİNE