Bir gönül sayfası daha kapandı.

Ünlü Reality-TV yıldızı Kylie Jenner erkek arkadaşı ünlü rapçi Tyga ile olan birlikteliklerine ara verdi ! People dergisine açıklama yapan kaynağın söylediklerine göre ikili ilişkilerine kısa bir ara verdi ancak kesinlikle yeniden birlikte olmayı düşünüyorlar.

Kylie ve Tyga’nın ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kylie Jenner

Kylie Kristen Jenner (10 Ağustos 1997; Los Angeles, Kaliforniya) model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Kim Kardashian‘ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner‘in küçük kardeşidir.

Tyga

Michael Ray Nguyen-Stevenson (doğum 19 Kasım 1989) ya da sahne adıyla Tyga (Thank You God Always’in kısaltması) Amerikalı rapçi. Young Money Entertainment, Cash Money Records ve Universal Republic Records şirketleriyle çalışmış ve ilk single‘ı “Coconut Juice“da kuzeni Travie McCoy‘la düet yapmıştır.

İlk bağımsız albümü No Introduction 10 Haziran 2008 Decaydance Records etiketiyle yayınlandı.[1] Albümdeki “Diamond Life” adlı şarkı Need for Speed: Undercover ve Madden 2009 adlı video oyunlarında kullanıldı. Hotel California albümünü Nisan 2013’te piyasaya sürdü.