Little Mix ve Machine Gun Kelly kayıtlarını birlikte gerçekleştirdikleri şarkıları ‘No More Sad Songs’ için hazırlanan videoklibi yayınladı. Little Mix’in ‘Glory Days’ albümünde yer alan single çalışması Touch ve Shout Out to My Ex sonrası allbümden yayınlanan 3. videoklip.

Little Mix

Little Mix, eski adıyla Rhythmix, İngiliz 4 kızdan oluşmaktadır. Üyeleri; Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock ve Jade Thirlwall’dır. Grup üyeleri yarışmaya başta solo olarak katılmış fakat Bootcamp (Acemi Kampı) aşamasında başarı sağlayamamışlardır. Jüri üyelerinden Kelly Rowland, seçmelerde tüm grup üyelerine onları bir kız grubunda görmek istediğini söylemiş ve kızlar solo olarak başarısız olunca yarışmaya grup olarak devam etmelerini önermiştir. Yarışmanın ilk üç haftası Rhytmix adıyla yarışan grup, 4. haftada isimlerini Little Mix olarak değiştirmiştir. Kızlar yarışma esnasında Jessie J’in davetiyle bir konserinde şarkıcıya eşlik etmişler ve çeşitli galalara katılıp performans sergilemişlerdir. Grup X Factor yarışmasının 8. sezonuna katılmış ve finalde Marcus Collins’in şarkısını söyleyerek birinci olmuşlardır. Grup XFactor tarihinde 1. olan ilk gruptur. Yarışmadan sonra Cannonball’ı coverlayarak ilk single parçalarını yayınladılar. Grup yarışma sırasındayken N-Dubz grubundan Tulisa Contostavlos onlara akıl hocalığı yapıyordu.

Grup ilk albümlerini 2012 kasım ayında DNA adı altında yayınladı. “Wings” adını verdikleri şarkıları 25 Temmuz 2012’de, albümle aynı ismi taşıyan teklileri ise 19 Ekim 2012 tarihinde yayınlandı. Devamında “Change Your Life” 31 Ocak 2013 tarihinde, Missy Elliott ile birlikte söyledikleri “How Ya Doin’?” 4 Nisan 2013 tarihinde çıkmıştır.

2. albüm olan Salute Kasım 2013’te yayınlandı, Little Mix grubu ayrıca ‘Sports Relief’ için ‘Word Up’ şarkısını coverlayarak Liberya için 57 milyon dolar bağışta bulunmuştur.

Machine Gun Kelly

Richard Colson Baker (d. 22 Nisan 1990) ya da bilinen sahne adıyla Machine Gun Kelly (kısaltması MGK), Cleveland, Ohiolu Amerikan rap sanatçısı. Sahne adı azılı bir suçlu olan George “Machine Gun Kelly” Barnes’tan gelir. İlk dört mixtapesi Stamp of Approval (2006), Homecoming (2008), 100 Words and running (2010) ve Lace Up (2010) ı çıkardıktan sonra ün kazandı. MGK Ağustos 2011’de Jimmy Iovine ve Sean “Diddy” Combs ile tanıştıktan sonra Interscope Records ve Bad Boy Records ile kayıt sözleşmesini imzaladı. 2011’in ortalarında MGK, Young and Reckless Clothing ile anlaştı.