Rihanna ile Hassan Jameel aşkının fotoğrafları sızdırıldı !

Barbados asıllı şarkıcı Rihanna Drake ile ilişkisini sonlandırdığından bu yana ilk kez biriyle görüntülendi.

İngiliz basını fotoğraflardaki ‘gizemli adam’ın kimliğini ararken gerçek ortaya çıktı. Suudi Milyarder Hassan Jameel, Türkiye Toyota distribitörünün oğlu ve İstanbul Maçka’da oturuyor.

Türk ve Dünya basının gözden kaçırdığı bu ayrıntı, yalnızca Number1’da!!! Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Toyota’nın varisi Hassan Jameel, Forbes’un en çok kazananlar listesinde yer alırken, net gelirinin 1,5 milyar dolar olduğu biliniyor.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan ve çifte yakın olduğu belirtilen kaynaklar ikilinin birlikteliğini doğrularken, tatildeki süre boyunca oldukça mutlu olduklarını ifade etti.

29 yaşında Suudi Arabistanlı iş adamı olan Hassan Jameel’in servetinin 1,5 milyar dolar olduğu söyleniyor. Toyota’nın Suudi Arabistan ve Türkiye distribütörü olan aile şirketinde başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. Hassan Jameel bu şekilde iş dünyasının tanınan yüzlerinden biri olmayı başardı. Dünyanın en büyük araba şirketlerinden biri olan bu firma sayesinde son beş yılda İngiliz Prens Andrew’u da içeren İngiliz telif hakları ile görüşmesine sebep oldu. Hassan Jameel, başkan yardımcı olarak görev yaptığı aile şirketine büyük başarı sağladı.

Hassan Jameel, 2014 yılında Suudi Arabistan’da düzenlenen Toyota Corolla Launch’da şirketin yeni Guinness Dünya Rekoru’nu kutlamak için sahneye çıktı. Hassan Jameel’in aile şirketi, 1996 yılından beri 14,1 milyon araba sattığı söyleniyor.

2016 yılında Forbes Orta Doğu’nun en zengin arap listesinden Hassan Jameel’in ailesi 20. sırada yer aldı. Firma, 1995 yılında Toyota’nın Suudi Arabistan satış haklarını kazandı.

Hassan Jameel, aynı zamanda Naomi Campbell ile çok iyi arkadaşlar ve geçen yaz Hyde Park’ta yapılan yaz festivalinde Stevie Wonder konserini birlikte seyrettiler.