Ünlü şarkıcı, Rolling Stone dergisinin kapağında yer alıyor.

Ünlü şarkıcı Kesha, ‘Rolling Stone’ dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 30 yaşındaki ünlü şarkıcı dergiyle yaptığı röportajda Taylor Swift’ten ve zamanında yaşadığı yemek bozukluğundan bahsetti:

Taylor Swift hakkında:

O çok ama çok tatlı birisi. Çok ama çok tatlı ve çok ama çok saf ve aşırı derecede cömert, ne zaman arasam telefonu açıyor. Annem bile her aradığımda açmıyor.

Yeme bozukluğu hakkında:

Hiç yemek yememem gerektiğini düşünüyordum. Ve yesem bile çok utanç duyuyordum, kendimi kusturuyordum çünkü çok korkunç bir şey yaptığımı ve yemek yemeyi hak etmediğimi düşünüyordum.

Kesha

Kesha Rose Sebert veya bilinen adıyla Kesha (Keşa olarak okunur Ke$ha ya da Kesha olarak yazılabilir), Amerikalı pop şarkıcısı, rapçi ve söz yazarıdır. 2005 yılında, on sekiz yaşındayken, Dr. Luke‘un plak ve yayıncılık şirketi ile anlaşma imzalamıştır. O zamandan beri etkin bir müzisyen olmasına rağmen, başka sanatçılar için şarkı sözü yazdı (The Veronicas‘ın “This Love” adlı şarkısının sözlerini yazmıştır) ve arka vokallerde yer aldı, 2008 yılında Britney Spears‘ın Circus albümünde bulunan “Lace and Leather” şarkısında arka vokalde yer alan Kesha, yine aynı yıl içinde Katy Perry‘nin liste başı şarkısı “I Kissed a Girl“ün video klibinde yer almıştır. Kesha’nın atılımı ise 2009 yılı başında Flo Rida‘nın teklisi “Right Round” şarkısı ile birlikte oldu.

Amerikalı rap şarkıcısı Flo Rida ile 2009 yılında yaptığı “Right Round” adlı düet, Amerika’da bir hafta içinde 630.000 kez indirilerek, Amerikan müzik tarihinde bir hafta içinde dijital olarak en çok indirilen şarkısı oldu.

2009 yılının sonuna doğru piyasaya sürdüğü “Tik Tok“, on ülkede birinci sıraya yerleşti. 1 Ocak 2010 tarihinde yayımladığı “Animal” adlı ilk solo albümü, ABDKanada ve Yunanistan‘da bir numaradan giriş yaptı. Eylül ayında Kesha’nın iki milyon albümü satıldı.Bu albümden çıkan ilk tekli “Tik Tok” da aynı şekilde Amerikan müzik listesinde bir numarada yer aldı. Sanatçı, ikinci tekli olarak 3oh!3 ile beraber kaydettiği “Blah Blah Blah” adlı şarkıyı seçti. Bunun yanında Pitbull‘un “Rebelution” isimli albümünde Girls isimli şarkısına düet yaptı. Taio Cruz ile yaptığı düet ile ses getiren sanatçı 15 Ekim’de Cannibal ismini verdiği ilk EP’sinden çıkış şarkısı “We R Who We R“ın paylaşımını yaptı. Şarkı çıktıktan yarım saat sonra Twitter adlı paylaşım sitesi yoğunluk uyarısı yaptı. “We R Who We R“, 25 Ekim itibarıyla iTunes Store’da satışa sunulmuştur. Ayrıca Kesha sadece 1,5 yılda 3 milyondan fazla albüm 31 milyon single satarak 2011 ocak ayı itibarı ile totalde yaklaşık 35 milyon kayıt satışına ulaşmış bulunmaktadır.Kasım 2013 itibarıyla, tüm dünyada 57 milyon kayıt satışı yaptığı duyuruldu.